خرید از taobao

فروشگاه تائو بائو یا Taobao بزرگترین فروشگاه اینترنتی خرده فروشی در چین است که تقریبا هرکالایی در آن یافت می شود و صدها هزار کالا در آن وجود دارد. این فروشگاه برای استفاده در داخل چین هست و به هیچ کشور دیگری ارسال نمی کند و حتی دارای زبان انگلیسی نیست و فقط به زبان چینی در دسترس است اما تنوع بسیار بالا و قیمت مناسب باعث شده است که کاربران ایرانی تمایل به خرید از taobao داشته باشند. این فروشگاه یکی از زیرمجموعه های علی بابا است که به نام تاوباو نیز خوانده می شود.

پرداخت در تائو بائو (Taobao)

پرداخت در این سایت تنها با یوان چین و بانک های چینی مهیا است ، همانطور که در فروشگاه های اینترنتی ایران تنها از کارتهای بانکی ایرانی می توان استفاده کرد در taobao نیز با توجه به اینکه این فروشگاه مختص چین است تنها با حساب های موجود در بانک های کشور چین می توان هزینه سفارش را پرداخت کرد.

نحوه خرید و ارسال از Taobao

برای خرید از این فروشگاه ابتدا محصول مورد نظر به آدرس نمایندگی بارثاوا در چین خرید می شود و سپس توسط پست به آدرس خریدار در ایران ارسال می شود. مدت زمان تحویل با توجه به محصول می تواند متفاوت باشد که این موضوع قبل از ارسال به اطلاع مشتری خواهد رسید. بارثاوا همواره سعی می کند برای خرید از خارج کمترین کارمزد ممکن را دریافت کند.


برای خرید از Taobao کافی است پس از اینکه کالای مورد نظر خود را در سایت انتخاب کردید آن را از طریق صفحه خرید از چین برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، قیمت آن به شما اعلام شود و در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش کنید. همچنین می توانید با تلگرام @Barsavaholding جهت مشاوره و ثبت سفارش در ارتباط باشید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *