خرید از علی بابا چین

علی بابا (Alibaba) یک هلدینگ بزرگ و یکی از بزرگترین شرکت های چینی است که در زمینه فروش آنلاین فعالیت می کند. علی بابا عمدتا یک عمده فروشی بزرگ است که شرکت هایی از تمام دنیا در آن به فروش کالاهای خود می پردازند. یکی از دلایلی که باعث محبوبیت سایت علی بابا شده است امنیت پرداخت در آن است. بسیاری از فروشندگان توسط Alibaba تضمین می شوند و امنیت خرید در آن تضمین شده است. این در صورتی است که معامله بر بستر علی بابا ثبت شده باشد.

در سایت علی بابا کالاهای متنوعی از گوشی موبایل و کالاهای اکترونیک تا مورادی از قبیل نفت ، زعفران ، لباس و سایر لوازم بفروش می رسد. قبل از خرید عمده می توان از فروشنده درخواست نمونه کالا نیز کرد. روش های پرداخت در علی بابا غالبا به صورت انتقال مستقیم بانکی است.البته روش های پرداخت آنلاین نیز در آن پشتیبانی می شود.

چگونه از علی بابا خرید کنیم؟

اگر قصد خرید عمده از علی بابا را دارید قبل از هر چیز باید بهترین و معتبرترین فروشنده را در مورد کالای خود بیابید. کافی است کالا یمورد نظر خود را در علی بابا جستجو کنید تا با تعداد زیادی فروشنده آن کالا روبرو شوید. در صفحه هر فروشنده ، امتیاز و اعتبار هر فروشنده قابل نمایش است و توصیه می کنیم قبل از خرید حتما نمونه کالا را دریافت نمایید و سپس سفارش عمده ثبت کنید.با توجه به اینکه علی بابا برای مشتریان ایرانی محدودیت هایی در نظر گرفته است ، بارثاوا با روابط خود می تواند خرید شما را در چین انجام و به صورت هوایی یا دریایی به ایران ارسال کند.

در صورتی که میخواهید خرید جزئی انجام دهید کافی است پس از انتخاب کالا در سایت Alibaba آن را برای بارثاوا ارسال کنید تا فرآیند ثبت و ارسال کالا توسط پست برای شما انجام شود. خرید های جزئی توسط پست و خرید های عمده عمدتا به صورت هوایی و دریایی قابلیت ارسال دارند که بستگی به نوع کالا دارد.در خرید های عمده در مواردی می توان برای ارسال از پست نیز استفاده کرد.

پرداخت در Alibaba

خرید مستقیم از علی بابا به علت محدودیت هایی مانند تحریم به خریداران ایرانی خدمات نمی دهد ، لذا امکان پرداخت وجه و ارسال در سایت علی بابا برای کشورمان مهیا نیست. لذا در صورتی که درخواست خرید کالا به صورت عمده یا جزئی دارید لازم است ابتدا توسط بارثاوا به عنوان واسطه خرید از علی بابا خریداری شود و سپس از چین به آدرس شما با روش ارسال مناسب آن کالا ارسال شود.

در حال حاضر علی بابا از روش های پرداختی مانند بیت کوین پشتیبانی نمی کند و هیچ نماینده ای نیز در ایران ندارد.

خرید از علی بابا

بازه زمانی میانگین بسته هایی که توسط پست ارسال می شوند حدود ۱۵ تا ۳۰ روز کاری است و برای خرید های عمده شرایط ارسال قبل از ثبت سفارش به اطلاع شما خواهد رسید. در نظر داشته باشید کالای خریداری شده به صورت قانونی وارد کشور می شود و ممکن است گمرک امانات پستی نسبت به محاسبه و پرداخت عوارض اقدام نماید.

برای مشاوره و خرید از علی بابا لازم است پس انتخاب کالای خود در وب سایت Alibaba آن را برای بارثاوا از صفحه خرید از چین ارسال نمایید و یا از طریق تلگرام @Barsavaholding در ارتباط باشید تا پس از بررسی ، هزینه آن به شما اعلام شود تا در صورت تمایل به ثبت سفارش اقدام نمایید.

در صورتی که هنوز نیاز به راهنمایی دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *