راهنمای ارسال مواد غذایی به خارج از کشور

یکی از نیازهای مهاجران ایرانی و ایرانیان ساکن خارج نظیر دانشجویان تهیه مواد غذایی خاصی است که تنها در ایران یافت می شود. البته الان در بسیاری از کشورها مواد غذایی ایرانی یافت می شود اما برخی از این مواد نظیر پسته ، زعفران ، کشمش ، خشکبار و … شاید به سختی قابل تهیه باشد و یا قیمت بالا و کیفیت نامناسب داشته باشند. به همین جهت خرید از ایران و ارسال آنها به خارج می تواند مفید باشد.

ارسال مواد غذایی به خارج برای مواد فاسد شدنی توسط هواپیما انجام می شود که ضمن ارائه قیمت منصفانه به سرعت به دست گیرنده در سایر کشورها می رسد. روش ارزان دیگر که معمولا برای مواد غیرفاسدشدنی استفاده می شود ارسال آن با پست است که توسط پست ایران انجام می شود که از قیمت های کمتری برخوردار هستند اما زمان بیشتری لازم است تا به مقصد برسند. با توجه به مقصد این زمان بین ۲۰ روز تا ۲ ماه می تواند متغیر باشد.

در تمامی روش های حمل به خارج از کشور اعم از هوایی و پست میتوان حداکثر تا ۲۰ کیلو در یک بسته کالا به خارج از کشور ارسال کرد. از جمله کشورهای متداول مقصد می توان از آمریکا ، کانادا ، کشورهای اروپا و استرالیا اشاره کرد.کشورهای عربی حوزه خلیج فارس مانند امارات ، عمان و کویت نیز با توجه به مهاجران ایرانی زیادی که دارند نیز درخواست های زیادی برایخرید و ارسال مواد غذایی از ایران دارند.

در صورتی که ساکن خارج از ایران هستید و نیاز به تهیه کالا و مواد غذایی و ارسال آن به خارج از کشور دارید می توانید صفحه خدمات به ایرانیان خارج از کشور درخواست خود را ثبت کنید. مواد غذایی مورد نظر شما توسط ما در ایران تامین و به آدرس شما در ۴ گوشه دنیا ارسال می شوند.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *