خرید از ترکیه

سلام

در این مقاله قصد داریم در مورد خرید از ترکیه صحبت کنیم. با توجه به عدم حضور بسیاری از برندها در ایران خرید از ترکیه به علت حضور بهترین برندهای دنیا در آن کشور می تواند کاملا مقرون به صرفه باشد. از مهمترین روش های خرید از ترکیه ، خرید از سایت های ترکیه است که مجموعه ای متنوع و کامل از انواع کالاها را به فروش می رسانند. همچنین کشور ترکیه به عنوان تولید کننده مطرح لباس و منسوجات مبدا مناسبی برای خرید لباس از سایت های ترکیه است.

عمده خرید از ترکیه مربوط به خرید لباس می شود که عموما به صورت اینترنتی خرید می شوند و توسط پست به آدرس مقصد در ایران حمل می شوند. در سایت های ترکیه برندهای بزرگی نظیر کوتون ، ال سی وایکیکی ، کت و … عرضه می شوند. غیر از لباس عرضه لوازم آرایشی مرغوب و اورجینال نیز به وفور دیده می شود که همگی از بهترین کیفیت ممکن برخوردار هستند.

فروشگاه های اینترنتی ترکیه مانند بسیاری از فروشگاه های دیگر متاسفانه ارسال مستقیم به کشورمان ندارند و برای خرید از سایت های ترکیه نیاز به یک واسط در ترکیه است که نسبت به خرید آن اقدام نماید و پس از تحویل نسبت به ارسال آن به ایران اقدام کند که انجام این کار برای همه به آسانی مقدور نیست . بارثاوا سعی کرده است با انجام سازوکاری این روند را تسهیل کند و اقدام به ارائه خدمات در این زمینه نماید.

یکی از مهمترین نکاتی که در خرید لباس از ترکیه باید مدنظر قرار گیرد ، سایز لباس است ، زیرا به دلیل عدم امکان مرجوع کردن آن به سایت فروش ، می تواند باعث وجود مشکلاتی شود. البته آموزش کامل انتخاب سایز خرید لباس از ترکیه در تمام فروشگاه های مذکور قرار داده شده است که لازم است هنگام انتخاب محصول به آن دقت شود.

بعد از انتخاب کالا و ثبت آن در بارثاوا ، بارثاوا اقدام به خرید آن از فروشگاه مورد نظر می کند و پس از ارسال به ایران توسط پست به آدرس مشتری می نماید که این پروسه معمولا بین ۱۰ تا ۲۰ روز کاری زمان خواهد برد.

نظر شما در مورد خرید اینترنتی لباس از ترکیه چیست؟


0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *