خرید از علی اکسپرس aliexpress

سایت علی اکپرس :

علی اکسپرس (Aliexpress) یکی از زیر مجموعه های شرکت بزرگ علی بابا در چین است. تمرکز علی اکسپرس بر روی خرده فروشی است و خود علی اکسپرس یک مارکت پلیس است، به این معنی که علی اکسپرس یک فروشنده نیست بلکه وب سایتی است که فروشندگان و شرکت های مختلف به وسیله آن به فروش کالاهای خود می پردازند. این وب سایت یکی از بزرگترین خورده فروشی های آنلاین در حال حاضر است که دارای هزاران فروشنده و صدها هزار کالا در زمینه های مختلف است که به دلیل امکان ارسال ارزان و قیمت فوق العاده نازل از طرفداران بسیاری برخوردار است. امنیت پرداخت و خرید در علی اکسپرس توسط سیستمی هوشمند و پیشرفته تضمین می شود. پس از فروش کالا توسط فروشنده و پرداخت توسط خریدار ، فروشنده کالا را به آدرس خریدار ارسال می کند و پس از تایید دریافت توسط خریدار ، علی اکسپرس هزینه آن را به فروشنده پرداخت می کند.

ممکن است کالای دریافتی توسط مشتری دارای ایراد یا مغایرت باشد که به محض اطلاع به علی اکسپرس ، فروشنده موظف به رفع آن می باشد.

راهنمای خرید از علی اکسپرس و تحویل در ایران

مشکل خرید از علی اکسپرس این است که چند سالی است که ارسال مستقیم به ایران ندارد و این موضوع نیاز به یک واسطه را قطعی کرده است. اما بارثاوا برای خرید از چین می تواند به کمک روابطی که دارد اقدام به خرید از علی اکسپرس نماید. برای خرید از علی اکسپرس کافی است محصول مورد نظر خود را از طریق صفحه خرید از چین برای بارثاوا ارسال نمایید تا پس از بررسی هزینه آن به شما اعلام شود تا در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش قطعی نمایید.

خرید از علی اکسپرس بوسطه پرداخت ارزی از طریق ارزهای الکترونیک ، انتقال مستقیم بانکی و کارت های مستر و ویزا میسر است که با توجه به نوع کالا می تواند این موضوع متفاوت باشد.

خرید هایی که توسط بارثاوا از علی اکسپرس انجام می شود دارای ضمانت سلامت کالا هستند و در صورتی که کالا دارای ایراد بود ، بارثاوا به شما کمک می کند تا با پیگیری از فروشنده چینی این موضوع رفع شود. لازم به توضیح است که تنها سفارش کالاهایی دریافت می شود که مغایر با قوانین کشور نباشند و تمامی محصولات توسط پست و به صورت قانونی به آدرس خریدار از چین ارسال می شوند.

برای ثبت سفارش خرید از علی اکسپرس کافی است از صفحه خرید از علی اکسپرس اقدام به ارسال اطلاعات نمایید یا از طریق تلگرام @Barsavaholding ارتباط برقرار کنید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *