خرد از گربست چین (Gearbest)

سایت گربست Gearbest از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنیت چین است که با تجربه طولانی به یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی تبدیل شده است که به کشور های زیادی کالا ارسال می کند. تا حدود ۲ سال پیش این فروشگاه خدمات ارسال به ایران داشت که به صورت ناگهانی آن را محدود کرد. گربست هنوز ارسال به ایران دارد اما دیگر تنها با کارت های مستر و ویزا امکان پرداخت دارد که با توجه به اینکه کشور ما تحریم هست امکان خرید با این روش برای ایرانیان مهیا نیست و حتی در صورت امکان پرداخت با کارت اعتباری باز هم به علت اینکه آدرس کارت های اعتباری نمی تواند در ایران باشد باز هم امکان ثبت سفارش به ایران در گربست مهیا نیست.

گربست تنوع بسیار خوبی از کالاهای الکترونیکی نظیر گوشی موبایل ، ابزارآلات ، کالای سلامت ، لباس ، اسباب بازی و لوازم خودرو و خیلی کالای دیگر دارد و می توانید به راحتی بسیاری از کالاهای مورد نیاز خود را در آن با قیمت بسیار خوب پیدا کنید.

ارسال کالا در گربست به سرعت انجام می شود و محصولات آن دارای بیمه هستند.

نحوه خرید از گربست

با توجه به اینکه Gearbest امکان پرداخت به آدرس ایران را ندارد در صورتی که محصولی نیاز داشته باشید لازم است ابتدا توسط بارثاوا در گربست خرید به آدرس نماینده ما در چین انجام شود و پس از دریافت توسط پست به آدرس شما ارسال شود.

برای خرید از گربست کافی است پس از اینکه کالای مورد نظر خود را در سایت انتخاب کردید آن را از طریق صفحه خرید از چین برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی ، قیمت آن به شما اعلام شود و در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش کنید. همچنین می توانید با تلگرام @Barsavaholding جهت مشاوره و ثبت سفارش در ارتباط باشید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *